HP / Měkké dovednosti / Chci se rozvíjet / Řešení problémů

Bezva angličtina
Řešení problémů - Uplatnění řešeníInfoAktivity pro oblast UPLATNĚNÍ ŘEŠENÍ přispívají k tomu, abys uměl sestavit plán postupu, který bude obsahovat kroky, které je nutné podniknout a zároveň bude předvídat nejistoty a rizika a počítat i s jiným vývojem, než je ten předpokládaný. Naučíš se vyhodnocovat úspěchy v řešení pomocí průběžného sledování úspěchu uplatňovaného řešení a vyhodnocování, zda naplňuje hlavní cíle. Zvýší se tvá schopnost reagovat na situaci, pokud se tvé řešení setkává s neúspěchem (např. vyzkoušením jiného řešení, nebo přeformulováním problému). Zlepšíš se v dovednosti zjišťovat, z jakého důvodu řešení selhává (např. zda špatný plán, nebo nevynaložil dostatek úsilí, nebo je třeba jen počkat, než se řešení projeví). Rozvine se také tvá vytrvalost při počátečních neúspěších. Pokud se ti opakovaně nebude dařit najít řešení problému, nebo zvolená řešení budou selhávat, naučíš se vyhovujícím způsobem překonávat frustraci a pokračovat dále ve svém snažení. Uvědomíš si, že je důležité nesetrvávat u problému, jehož řešení je nad tvé síly.

45451

Nebaví tě stále se učit slovíčka a gramatiku. Podívej se na video a pak do tohoto listu, najdeš v něm odkaz na podobné bezva krátké filmy s českými titulky. Určitě si při nich odpočineš a k tomu se něco naučíš ( třeba i ta slovíčka ). Ještě jsme připojili tabulku, kam si můžeš zapsat co se ti líbilo, co si pamatuješ, slovíčka ...atd.

Zdroj:

http://www.novinky.cz/cestovani/267481-kde-ziji-nejroztomilejsi-zvirata-na-svete-nartoun-outlon-lama-alpaka-nebo-delfin.html

http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/pravdiva-fakta-o-nartounovi

 
Další úloha   Poslat známému

Podobné příspěvky