HP / Měkké dovednosti / Chci se rozvíjet / Spolupráce

Ten dělá to a ten zas tohle
Spolupráce - Cíle a roleInfoAktivity pro oblast CÍLE A ROLE přispívají k tomu, aby ses naučil vytvářet a sdílet vizi úspěšné spolupráce tak, aby ji kdokoliv z účastníků byl schopen popsat. Budeš umět pracovat s cíli tak, aby byly vyjasněné a sdílené a popsané dostatečně jasně - aby bylo možné určit, zda jich bylo dosaženo. Naučíš se takhle pracovat i s ukazateli úspěchu. Zlepšíš se v umění rozhodovat o stanovení priorit. Procvičíš si schopnost jasně definovat, za kterou část práce skupiny si osobně odpovědný a budeš to vědět i o ostatních účastnících. Zlepší se tvoje schopnost všímat si možné překryvy v úkolech a předcházet tak možným sporům.

Podívej se na video z filmu Pekařův císař, video můžeš stopnout v čase 1:12. Ve videu se objevují názvy povolání, která možná neznáš (např. kejklíř nebo klempíř), pokud chceš, můžeš si je vyhledat třeba v internetovém slovníku cizích slov.

Vymysli a sepiš 10 až 20 povolání, která jsou podle tebe pro dnešní společnost nejdůležitější. Použij svoje vymyšlená povolání a vymysli vlastní text písničky „Ten dělá to a ten zas tohle“. Text pak můžeš vložit do galerie pod úlohou a podívat se na písničky ostatních.

 
Další úloha   Nahrát do galerie Poslat známému

Podobné příspěvky