HP / Měkké dovednosti / Chci se rozvíjet / Spolupráce

Ten dělá to a ten zas tohle
Spolupráce - Cíle a roleInfoAktivity pro oblast CÍLE A ROLE přispívají k tomu, aby ses naučil vytvářet a sdílet vizi úspěšné spolupráce tak, aby ji kdokoliv z účastníků byl schopen popsat. Budeš umět pracovat s cíli tak, aby byly vyjasněné a sdílené a popsané dostatečně jasně - aby bylo možné určit, zda jich bylo dosaženo. Naučíš se takhle pracovat i s ukazateli úspěchu. Zlepšíš se v umění rozhodovat o stanovení priorit. Procvičíš si schopnost jasně definovat, za kterou část práce skupiny si osobně odpovědný a budeš to vědět i o ostatních účastnících. Zlepší se tvoje schopnost všímat si možné překryvy v úkolech a předcházet tak možným sporům.

Podívej se na video z filmu Pekařův císař, video můžeš stopnout v čase 1:12. Ve videu se objevují názvy povolání, která možná neznáš (např. kejklíř nebo klempíř), pokud chceš, můžeš si je vyhledat třeba v internetovém slovníku cizích slov.

Vymysli a sepiš 10 povolání, která jsou podle tebe na světě nejdůležitější, aby dobře fungoval. Pak se zeptej sourozence, kamaráda nebo rodičů, jaká povolání by vybrali oni.

 
Další úloha   Poslat známému

Podobné příspěvky