HP / Měkké dovednosti / Chci se rozvíjet / Spolupráce

Osobní poradce
Spolupráce - Cíle a roleInfoAktivity pro oblast CÍLE A ROLE přispívají k tomu, aby ses naučil vytvářet a sdílet vizi úspěšné spolupráce tak, aby ji kdokoliv z účastníků byl schopen popsat. Budeš umět pracovat s cíli tak, aby byly vyjasněné a sdílené a popsané dostatečně jasně - aby bylo možné určit, zda jich bylo dosaženo. Naučíš se takhle pracovat i s ukazateli úspěchu. Zlepšíš se v umění rozhodovat o stanovení priorit. Procvičíš si schopnost jasně definovat, za kterou část práce skupiny si osobně odpovědný a budeš to vědět i o ostatních účastnících. Zlepší se tvoje schopnost všímat si možné překryvy v úkolech a předcházet tak možným sporům.

39780 39782 39781
tenista Tomáš Berdych zpěvačka Lucie Bílá herec Ivan Trojan

Osobnosti na obrázcích si chtějí sestavit seznam novoročních předsevzetí. Ty jsi jejich osobním poradcem a s tímto úkolem jim musíš pomoci. Pro každou osobnost vymysli alespoň tři konkrétní předsevzetí, která souvisí s jejich povoláním o osobním životem.

Pokud jednotlivé osobnosti dobře neznáš, zkus si o nich najít něco na internetu, např. na internetové encyklopedii www.wikipedia.cz, a teprve potom vymýšlej.

Až budeš mít seznam předsevzetí hotov, můžeš ho vložit do galerie pod úlohou a podívat se, co pro ně vymysleli ostatní. A nezapomeň, že pro každého se hodí něco jiného, každý má podle toho taky jiné cíle.

Zdroje obrázků:

http://commons.wikimedia.org

 
Další úloha   Nahrát do galerie Poslat známému

Podobné příspěvky