HP / Měkké dovednosti / Chci se rozvíjet / Spolupráce

Souhlas - nesouhlas
Spolupráce - OtevřenostInfoAktivity pro oblast OTEVŘENOST přispívají k tomu, aby sis uvědomil, že chyba není důvodem k útoku a že je důležité včas a v plném rozsahu ji sdílet se skupinou. Naučíš se používat zpětnou vazbu tak, aby byla vnímána jako běžný prostředkem komunikace a nikoliv jako bezúčelná kritika. Zlepší se tvoje schopnost nevnímat ji jako útok, ale jako prostředek pro dosažení úspěchu spolupráce. Procvičíš se v umění formulovat názory a zájmy jasně a jednoznačně. V případě, že názory ostatních takto formulovány nebudou, naučíš se dotazovat tak, aby k tomu došlo. Zlepší se tvoje dovednost udržovat komunikační kanály neustále otevřené směrem ke všem členům skupiny. Uvědomíš si, jak je důležité sdělovat svůj nesouhlas otevřeně a za každých okolností, zásadně ale vhodným způsobem.

39702

Podívej se na videoukázku (v čase 06:35 -10:35) a přemýšlej, zda se ti líbí návrh, který je předložen nebo zda s ním nesouhlasíš.

Své názory zapiš do tabulky, vyplněnou tabulku pak nahrej do naší galerie a podívej se tam taky, na co přišly další děti.

 
Další úloha   Nahrát do galerie Poslat známému

Podobné příspěvky