HP / Měkké dovednosti / Chci se rozvíjet / Spolupráce

Spolužáci učiteli
Spolupráce - Cíle a roleInfoAktivity pro oblast CÍLE A ROLE přispívají k tomu, aby ses naučil vytvářet a sdílet vizi úspěšné spolupráce tak, aby ji kdokoliv z účastníků byl schopen popsat. Budeš umět pracovat s cíli tak, aby byly vyjasněné a sdílené a popsané dostatečně jasně - aby bylo možné určit, zda jich bylo dosaženo. Naučíš se takhle pracovat i s ukazateli úspěchu. Zlepšíš se v umění rozhodovat o stanovení priorit. Procvičíš si schopnost jasně definovat, za kterou část práce skupiny si osobně odpovědný a budeš to vědět i o ostatních účastnících. Zlepší se tvoje schopnost všímat si možné překryvy v úkolech a předcházet tak možným sporům.

Každý vyniká v něčem jiném, takže když se rozhlédneš po své třídě, určitě se ti u každého spolužáka vybaví předmět, který by mohl ve škole učit.

Stáhni si tuto tabulku (případně ji můžeš i doplnit), do které napiš jména spolužáků a co by mohli učit. Vypněnou tabulkou se pak můžeš pochlubit v galerii pod úlohou.

Kdyby tě měl tento spolužák učit, učil by ses s ním radši než svou paní učitelkou / panem učitelem?

Pokud tě nenapadá žádný předmět, který by tvůj spolužák mohl učit, vymysli mu jinou funkci, se kterou se potkáváš ve škole (školník, uklízečka, prodavač v kantýně, kuchařka, ...).

Ke každému také napiš jeden důvod, proč jsi mu vybral právě tento předmět nebo funkci.

 
  Nahrát do galerie Poslat známému

Podobné příspěvky