HP / Měkké dovednosti / Chci se rozvíjet / Spolupráce

Můj koníček
Spolupráce - Cíle a roleInfoAktivity pro oblast CÍLE A ROLE přispívají k tomu, aby ses naučil vytvářet a sdílet vizi úspěšné spolupráce tak, aby ji kdokoliv z účastníků byl schopen popsat. Budeš umět pracovat s cíli tak, aby byly vyjasněné a sdílené a popsané dostatečně jasně - aby bylo možné určit, zda jich bylo dosaženo. Naučíš se takhle pracovat i s ukazateli úspěchu. Zlepšíš se v umění rozhodovat o stanovení priorit. Procvičíš si schopnost jasně definovat, za kterou část práce skupiny si osobně odpovědný a budeš to vědět i o ostatních účastnících. Zlepší se tvoje schopnost všímat si možné překryvy v úkolech a předcházet tak možným sporům.

Zamysli se nad tím, co tě nejvíce baví a co máš rád/a (např. malování, zvířátka, zpěv, počítače, sportování, atd.).

Každý den, nebo alespoň 2x za týden, zapiš do této tabulky, co jsi se dozvěděl/a nebo vyzkoušel/a (z toho co tě baví) nového. Možná, že najdeš i zajímavé akce na internetu, ty také do tabulky zapiš (se zápisem ti může pomoci starší sourozenec, nebo jeden z rodičů).

Tabulku si veď po dobu 1 měsíce a třeba po delší době zase své zápisky zopakuj, nebo se zaměř na jinou oblast, která tě zajímá. Určitě se nezapomeň podělit o své poznatky s kamarády nebo ostatními dětmi v galerii pod úlohou, kam svou vyplněnou tabulku můžeš nahrát. Možná i oni objevili pro tebe něco zajímavého.

 
  Nahrát do galerie Poslat známému

Podobné příspěvky