HP / Měkké dovednosti / Chci se rozvíjet / Spolupráce

Superhrdina
Spolupráce - OtevřenostInfoAktivity pro oblast OTEVŘENOST přispívají k tomu, aby sis uvědomil, že chyba není důvodem k útoku a že je důležité včas a v plném rozsahu ji sdílet se skupinou. Naučíš se používat zpětnou vazbu tak, aby byla vnímána jako běžný prostředkem komunikace a nikoliv jako bezúčelná kritika. Zlepší se tvoje schopnost nevnímat ji jako útok, ale jako prostředek pro dosažení úspěchu spolupráce. Procvičíš se v umění formulovat názory a zájmy jasně a jednoznačně. V případě, že názory ostatních takto formulovány nebudou, naučíš se dotazovat tak, aby k tomu došlo. Zlepší se tvoje dovednost udržovat komunikační kanály neustále otevřené směrem ke všem členům skupiny. Uvědomíš si, jak je důležité sdělovat svůj nesouhlas otevřeně a za každých okolností, zásadně ale vhodným způsobem.

Představ si, že jsi jako Superman, Spiderman nebo jiný hrdina. V běžném životě nenápadný, ale máš tajné superschopnosti. Jednou ve třídě začne skupina spolužáků ubližovat slabšímu, tobě se to nelíbí. Co udělá superhrdina?

Nakresli se jako hrdina, který pomáhá slabšímu. Nezapomeň si vymyslet typický kostým, jméno a superschopnost. Do komiksové bubliny doplň, co řekneš jako hrdina spolužákům, kteří ubližují slabšímu. 

Svůj obrázek pak můžeš naskenovat, vložit do naší galerie pod úlohou a podívat se na superhrdiny ostatních.

 
  Nahrát do galerie Poslat známému

Podobné příspěvky